Právě vysíláme

Máme tu pro vás další nálož hudebních FLASHBACKŮ! Který z nich se vám líbí nejvíc?

7. května 2020 11:30
Máme tu pro vás další nálož hudebních FLASHBACKŮ! Který z nich se vám líbí nejvíc?

Berlin, Nick Camen a Destiny’s Child.

Berlin – Take My Breath Away

Tento nadčasový hit, jenž tvoří titulní skladbu ke kultovnímu filmu Top Gun, složila talentovaná dvojice hudebních skladatelů Giorgio Moroder a Tom Whitlock. Singl ale nazpívala americká kapela Berlin. Take My Breath Away byl oceněn Oscarem a Zlatým glóbem za nejlepší originální skladbu v roce 1986. Dodnes je to jedna z nejznámějších filmových písní všech dob.

 

Nick Kamen – I Promised Myself

Píseň I Promised Myself vydal britský zpěvák a model Nick Kamen v roce 1990 jako singl z desky Move Until We Fly. V tom samém roce dobyla tato skladba hitparády ve Švédsku a v Rakousku. Velký úspěch sklidily i následující remixy této popové pecky, například od skupina A-Teens či švédského DJe Basshuntera.

 

Destiny’s Child – Say My Name

Fenomenální hit Say My Name patří k nejúspěšnějším skladbám, o které se postarala skupina Destiny’s Child. Píseň pochází z desky Writing’s On The Wall, což bylo poslední album, v němž se holky z Destiny’s Child sešly v původní sestavě s LeToyou Luckett a Latavií Roberson. Skladba Say My Name vyšla jako samostatný singl v roce 2000 a o rok později získala dvě ceny Grammy.

 

Zdroj: YouTube

Články, které by tě mohly zajímat