Právě vysíláme

Kam se hrabe rande na hřbitově! Troufalý pár zneuctil jeden ze sedmi divů světa

12. prosince 2018 17:05
Kam se hrabe rande na hřbitově! Troufalý pár zneuctil jeden ze sedmi divů světa

Ještě že mumii egyptského faraona Cheopse nějaký nenechavec ukradl z hrobky. Jinak by se v ní teď nebohý vládce točil jako kuře na rožni.

Každý má své sny. Ovšem sny některých lidí jsou poněkud stupidní. Tak třeba dánský fotograf Andreas Hvid si usmyslel, že si jeden splní a natočí svůj výstup na Velkou pyramidu v Gíze. Tu nechal vystavět faraon Cheops (jinak také Chufu) jako místo svého posledního odpočinku, je jediným dosud stojícím divem starověkého světa a od 80. let minulého století se na ni nesmí lézt.

A už vůbec byste se tam neměli svlékat, pózovat mezi nohama nahaté ženštiny a ještě se při tom fotit. No, zkuste hádat, co udělal tenhle dánský umělec. Přesně tak… Jeho bílý zadek zářil do tmy jako světla lokomotivy uprostřed tunelu. A věřte nám, ani jedno nechcete vidět.

Přesto pro nás tenhle adrenalinový nudista s chronickým nedostatkem melaninu má slova útěchy. Prý se svou nestydatou souputnicí na vrcholu pyramidy další vrchol nezdolával, šlo jim pouze o fotku. Děkujeme, Andreasi, už jsme mnohem klidnější! Ale pro příště pamatuj na naši dobrou radu: Když už děláš pitomosti, tak se při tom nenatáčej. A než se začneš fotit, oblíkni se. Pak se možná vyhneš policejnímu vyšetřování i reakcím naštvaných Egypťanů, kteří tě v lepším případě posílají do vězení a v horším…

Zpátky do Egypta se nerozvážný Dán asi jen tak nevypraví. Má strach z trestu.

Zdroj: LAD Bible, Youtube

Harry Potter zvýšil zájem lidí o okultismus

Články, které by tě mohly zajímat