Reklama

NIKKY šikanovali kvůli jejímu vzhledu. Dnes je dívka hvězdou internetu a její kámoškou je i NICOLE SCHERZINGER!

NIkky final

barborak

Sdílej 0 / 

Třináctiletá Nikky nikdy netoužila po ničem jiném než být obyčejnou dívkou, který žije normální život. Její nemoc jí to však neumožnila. Tedy až doposud!

Nikki je mladá školačka, která žije v Londýně. V šesti letech jí lékaři diagnostikovali nemoc nazvanou Arteriovenózní malformace, která jí značně deformuje obličej.

Vzácná choroba Nikki velmi komplikuje život. Nejenže musí často podstupovat lékařské prohlídky a chirurgické zákroky, ale také se musí smířit s ošklivými komentáři od zlých posměváčků.

ČTĚTE TAKÉ: Srdcervoucí video šikanovaného chlapce dojalo celý svět. Školákovi posílá podporu i Justin Bieber a Demi Lovato

Řadu lidí by zlé poznámky srazily na dno, Nikky si ovšem řekla, že i přes to bude žít šťastný život. Rozhodla se pro kariéru YouTuberky a nyní točí videa o svém každodenním životě, které dosahují i milionového zhlédnutí. Mezi její fanoušky navíc patří i celebrity, jako jsou například americká zpěvačka Nicole Scherzinger nebo britský princ William.

Stejný úspěch má dívka i na Instagramu. Její profil dosahuje desítky tisíc sledujících a jeho popularita roste každým dnem. Jen tak dál Nikky, jen tak dál! 🙂

Zobrazit Galerii
Zobrazit Galerii

 

Zdroj: self.com

Sdílej 0 / 
Reklama
Poslouchej Evropu 2 v mobilu

Mobilní appka je ke stažení zdarma.