Právě vysíláme

HIT MILÉNIA: Poslechni si všechny tohoto týdne a nalaď se na tu nejlepší víkendovou party náladu!

25. srpna 2017 13:30
HIT MILÉNIA: Poslechni si všechny tohoto týdne a nalaď se na tu nejlepší víkendovou party náladu!

Jamelia- Superstar Jamelia je britská zpěvačka, která se proslavila roku 1999 hitem „So High“ a následně ještě více úspěšným singlem “I Do“. Madonna- Music Madonna Louise Veronica Ciccone Ritchie, známá hlavně pod mononymem Madonna, je populární americká zpěvačka, skladatelka, tanečnice, herečka, režisérka, producentka, módní ikona a spisovatelka. V 80. letech byla označována za sexuální symbol. […]

Jamelia- Superstar
Jamelia je britská zpěvačka, která se proslavila roku 1999 hitem „So High“ a následně ještě více úspěšným singlem “I Do“.

Madonna- Music
Madonna Louise Veronica Ciccone Ritchie, známá hlavně pod mononymem Madonna, je populární americká zpěvačka, skladatelka, tanečnice, herečka, režisérka, producentka, módní ikona a spisovatelka. V 80. letech byla označována za sexuální symbol.

Destiny’s Child- Say My Name
Destiny’s Child byla americká dívčí skupina v čele se zpěvačkou Beyoncé Knowles. Celosvětově, včetně sólových nahrávek, prodali více než 50 mil. kopií, z toho 17 mil. jen v USA.[1][2] Podle World Music Awards se z hlediska prodejnosti nahrávek jedná o nejúspěšnější dívčí hudební skupinu všech dob.

Christina Aguilera feat. Lil‘ Kim- Can’t Hold Us Down
Christina Maria Aguilera je americká popová zpěvačka. Její debutové album Christina Aguilera (1999) mělo úspěch jak u veřejnosti, tak i u kritiků a v roce 2000 jí toto album vyneslo cenu Grammy za nejlepšího nováčka.

Gwen Stefani feat. Akon- The Sweet Escape
Gwen Renée Stefani, známá jako Gwen Stefani je americká zpěvačka, módní návrhářka a příležitostná herečka. Je také vedoucí osobností kalifornské ska-rockové kapely No Doubt.

Články, které by tě mohly zajímat