Právě vysíláme

První fotky Ellie z druhé řady The Last of Us jsou venku. Fanoušci jsou z Belly Remsey v rozpacích

15. května 2024 11:13
První fotky Ellie z druhé řady The Last of Us jsou venku. Fanoušci jsou z Belly Remsey v rozpacích

Natáčení druhé série The Last of Us je v plném proudu a fanoušci se nemůžou dočkat pokračování příběhu, který se odehrává v postapokalyptickém světě. Nyní se na veřejnost dostaly první fotografie z natáčení.

Seriál The Last of Us je natočený podle herní předlohy a na streamovací službě HBO Max se stal okamžitě hitem. Za úspěchem stojí převážně obsazení hlavních herců. Pedro Pascal a Bella Remsey ztvárnili bravurně Joela s Ellie a fandové byli přes prvotní rozpaky nadšeni.

Druhá série představí děj druhé hry, která se odehrává pět let po skončení příběhu z první série. V ní Joel zachrání Ellie před jistou smrtí, ovšem lže jí v tom, že právě ona byla lékem proti smrtící houbové nákaze.

 

 

Ellie je v první sérii čtrnáct let, v druhé řadě by jí tak mělo být devatenáct. Bella Remsey je ve skutečnosti dvacetiletá mladá žena, ovšem stále vypadá velmi mladě. Ze zveřejněných fotografií z natáčená jsou tak fandové trošku v šoku. Ellie by totiž dle hry měla působit mnohem dospěleji a „drsněji“. Bella ovšem stále působí jako holčička a má skoro až nevinnou tvářičku.

Abychom byli ovšem spravedliví, stále se jedná pouze o fotografie. Nutno také říct, že ani před začátkem celého seriálu fandové Belle Remsey příliš nevěřili. Herečka ale nakonec všechny překvapila a i díky ní se The Last of Us stalo jedním z nejúspěšnějších seriálů HBO.

Články, které by tě mohly zajímat