Právě vysíláme

Finále SCHWARZKOPF ELITE MODEL LOOK 2019 pro Českou a Slovenskou republiku

26. srpna 2019 9:00
Finále SCHWARZKOPF ELITE MODEL LOOK 2019 pro Českou a Slovenskou republiku

Španělský sál Pražského hradu bude v úterý 27. srpna od 20:30 hodin hostit 23 finalistek a finalistů soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2019 pro Českou a Slovenskou republiku. Soutěž Elite Model Look je nejprestižnější modelingovou soutěží na světě, do které se každým rokem přihlásí statisíce zájemců z více než 30 zemí.

O budoucích modelkách bude rozhodovat porota složená z odborníků z oblasti módy, kultury a médií, partnerů projektu a zahraničních modelingových agentů. V porotě zasednou například CEO Elite World Julia Haart, prezident Elite Model Management Vick Mihaci, prezident Women Management Piero Piazzi či spolumajitel agentur Elite Prague a Elite Bratislava, ředitel soutěže pro Českou a Slovenskou republiku, Saša Jány.„Jsem hrdý na to, že se projekt Schwarzkopf Elite Model Look stal nejúspěšnější platformou hledání nových modelingových talentů v Čechách a na Slovensku. Svědčí o tom i 22% nárůst účasti v rámci letošní castingové tour v obchodních centrech,“ říká ke vzrůstajícímu zájmu Saša Jány.

Čestnou předsedkyní poroty 28. ročníku soutěže Schwarzkopf Elite Model Look pro ČR a SR se stala supermodelka a podporovatelka nadace Alsa, Daniela Peštová: Jsem ráda, že mohu v roli čestné předsedkyně poroty podpořit nadějné talenty na začátku jejich modelingové kariéry, důležitou roli hraje charizma, energie, profesionalita, ale dnes i jejich prezentace na sociálních sítích.“

I tento rok se v exkluzivní přehlídce představí topmodelky agentur Elite Prague a Elite Bratislava, například ambasadorky projektu Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR 2018, Denisa Dvořáková a Michaela Kocianová, vítězka světového finále EML 2013 Eva Klímková, české a slovenské topmodelky Daniela Kociánová, Linda Nývltová, Barbora Brušková, Sasha Gachulincová a vítězky světového finále EML 2014 Bára Podzimková či EML 2016 Jana Tvrdíková.

Hlavním módním partnerem finálového večera je společnost Luxury Brand Management. Ta má ve svém portfoliu více než dvě desítky luxusních značek, jako například Bottega Veneta, Valentino, Saint LaurentGivenchy, Alexander McQueen, Dior Homme, Versace, Balmain, Ermenegildo Zegna či v poslední době velmi populární značky Balenciaga, Off White a Vetements. Své butiky provozuje na předním pražském nákupní třídě – Pařížské ulici.

V rámci večera bude prezentována i kolekce úspěšného českého návrháře Lukáše Macháčka, kterou přináší společnost Finin Group.

Agentura Elite se i tento rok spojila s úspěšnou značkou vlasové kosmetiky Schwarzkopf, která se stala hlavním partnerem a spoluorganizátorem soutěže. Vlasová kosmetika Schwarzkopf v minulosti dlouhodobě spolupracovala se světově známými celebritami, včetně topmodelek jako např. Claudia Schiffer a Heidi Klum a již poněkolikáté se stala součástí jedinečného projektu objevujícího budoucí hvězdy modelingového průmyslu.

„Značka Schwarzkopf je synonymem pro krásné a zdravé vlasy již více než 120 let. Její dlouhodobý úspěch tkví i ve spojení s řadou osobností ze světa modelingu. Proto nás těší, že pokračujeme ve spolupráci s nejprestižnější modelingovou soutěží v Čechách a na Slovensku i letos. Pevně věřím, že naše spolupráce s Elite Model Look pomůže dalším talentovaným modelkám a modelům prosadit se ve světovém měřítku“, říká k projektovému partnerství Aleš Malenka, generální ředitel společnosti Henkel ČR a ředitel divize Beauty Care ČR a SR.

Dlouholetým partnerem soutěže je značka Rowenta, která ve spolupráci s agenturou Elite vyvíjí již několik let produkty pro péči o vlasy a tělo řady Rowenta for Elite Model Look. Oficiálním kosmetickým partnerem je značka Profiskin.cz/sk, prodejce několika kosmetických značek jako např. ArtDeco, MineTan a další. Dalšími partnery jsou klenotnická značka ALO Diamonds a lifestylový magazín Feminity.

V průběhu dubna a května se uskutečnilo v obchodních centrech po celé České a Slovenské republice celkem 25 castingů, které přilákaly pozornost velkého množství mladých žen a mužů. Soustředění před samotným finále proběhne od 22. srpna v pražském hotelu Ambassador Zlatá Husa, kde budou zároveň finalistky a finalisté ubytováni.  Před zahájením galavečera budou mít hosté možnost vychutnat si exkluzivní šampaňské G. H. Mumm. Po slavnostním finále se hosté přesunou na afterpárty do Art Restaurant Mánes společnosti Mánes Group.

Jsem rád, že finálový galavečer Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR otevře dveře do profesionálního modelingu nové generaci mladých modelek a modelů. Tento rok jsme koncepčně pojali jinak než minulé ročníky a věřím, že hosty potěší tento kvalitní hudební zážitek v nádherných prostorách Španělského sálu Pražského hradu“, dodává Saša Jány, ředitel soutěže.

Již tři dny po finálovém večeru, tedy 30. srpna 2019, se uskuteční casting, kterého se můžou zúčastnit zájemci, které láká svět modelingu. Casting se uskuteční od 15:00 hodin v Hotelu Ambassador a je určený pro ženy mezi 13 až 21 lety s výškou nad 170 cm a pro muže, kterým je 15 až 23 let a měří více než 183 cm. Více informací naleznete na Instagramu Elite Prague.

Články, které by tě mohly zajímat