Právě vysíláme

Mladík se díky filtru proměnil v ženu a přihlásil se na TINDER. Muži po něm začali šílet!

14. května 2019 9:10
Mladík se díky filtru proměnil v ženu a přihlásil se na TINDER. Muži po něm začali šílet!

Sociální sítí Snapchat koluje mnoho zábavných filtrů, díky kterým si uživatelé mohou měnit obličeje. Nově se dokonce na aplikaci nachází filtr, jenž změní mužský obličej v ženský a naopak. A právě ten se rozhodl využít muž jménem Jake, aby si mohl založit falešný účet na Tinderu.

Jake chtěl vyzkoušet, jak by vypadal jako žena a použil onen filtr na Snapchatu. A protože se mu výsledek velmi líbil a navíc vypadal velmi věrohodně, rozhodl se založit si falešný profil na seznamovací aplikaci Tinder pod ženským jménem Jess.

A světě div se, jako žena Jake opravdu zabodoval a na Tinderu sklidil ohromný úspěch. Během několika dnů získal jeho profil přes 1 650 lajků a do zpráv se mu dostalo několik komplimentů, pozvání na rande i neslušných návrhů.

Jake uvedl pro web Ladbilbe.com, že rozhodně nečekal, jak velkou odezvu jako žena způsobí. Po některých zprávách, které mu od ostatních mužů přišli, si navíc uvědomil, jak trapné poznámky musí občas ženy od mužů snášet. „Došlo mi vážně mnoho naprosto trapných zpráv. Jeden chlap dokonce použil šílenou balící hlášku: Vypadáš jako umělecké dílo. Mám chuť tě přibýt ke stěně,“ řekl Jake, jenž falešný profil po nějaké době smazal. To, že se jednalo o podvod, však nikdy neprozradil.

Opravdový Jake

 

Jake jako žena

 

Zdroj: Ladbible.com

Články, které by tě mohly zajímat