Právě vysíláme

Rus si začal do těla píchat olej kvůli větším svalům. Nyní mu hrozí amputace jeho monstrózních bicepsů!

13. července 2019 13:10
Rus si začal do těla píchat olej kvůli větším svalům. Nyní mu hrozí amputace jeho monstrózních bicepsů!

Rus Kirill Těrešin se před dvěma lety stal internetovou senzací poté, co na svém Instagramu začal zveřejňovat šílené fotografie svých rukou. Muž si totiž do bicepsů píchal olej a z normálně vypadajících svalů jsou teď ohromné balóny!

Kirill si i přes varování lékařů a rodiny začal do rukou píchat olej podobný syntholu, protože na skutečný synthol neměl peníze. A ačkoliv byl zpočátku s monstrózními bicepsy spokojený, nyní svého rozhodnutí hořce lituje. Bicepsy mu totiž narudly, otekly a objevily se na nich vředy a zarudnutí, které doprovází zánět. Doma vyrobený olej napíchaný do svalů navíc začal Kirillovi způsobovat fibrózu a nakonec i nekrózu tkáně v rukách. Lékaři tedy Rusa upozorňují na to, že hrozí amputace.

Protože nemá Kirill dost peněz na operaci, při které by mu byl olej z bicepsů odstraněn, založil na internetu finanční sbírku, aby se mohl odjet léčit do Evropy. Operace ve Velké Británii totiž podle něj stojí milion korun, a tak Rus spoléhá na štědrost svých fanoušků, že mu s penězi pomohou. Bude mít jeho příběh šťastný konec, nebo Kirill na svou blbost doplatí? To uvidíme…

 

 

 

Zdroj: Instagram

Články, které by tě mohly zajímat