Právě vysíláme

Už bylo načase! Časopis GQ poprvé ocenil muže asijského původu jako jednoho z mužů roku

13. listopadu 2018 12:10
Už bylo načase! Časopis GQ poprvé ocenil muže asijského původu jako jednoho z mužů roku

Prestižní ceny Muž roku časopisu GQ již 20 let vzdávají hold hercům, módním návrhářům, či sportovcům, jenž zapůsobili na světové dění. 19 let v prestižní anketě vítězili lidé ze všech koutů světa, kromě Asie. To se nyní změnilo. Kdo se stal prvním výhercem asijského původu v této prestižní anketě? Jaké další překvapení nabídl letošní ročník?

O koho jde?

Hlavní hvězdou cen časopisu GQ se letos stal herec Henry Golding. Jednatřicetiletý rodák z Malajsie oslnil diváky po celém světě skvělým výkonem ve filmovém trháku Šíleně bohatí Asiati a mnozí ho tipují jako následovníka role Jamese Bonda po Danielu Craigovi. Z neznámého fešáka je nyní jedna z největších hvězd Hollywoodu, a to je teprve na začátku kariéry! Kdo ví, kam to mladý malajský herec až dotáhne?

Herec Henry Golding jako první muž asijského původu získal prestižní ocenění Muž roku

Koho ještě ocenil prestižní časopis?

Letošní ročník nabídl kromě nominaci Goldinga řadu dalších překvapeních. Čtveřici vítězů doplnil herec Michael B. Jordan, herec a režisér Jonah Hill a za ženy tenistka Serena Williams. Volba Williams byla odvážná vzhledem ke kontroverznímu finále US Open v září, kde několikanásobná vítězka turnaje Grand Slam dostala tučnou pokutu za nadávky na rozhodčí. V rozsáhlém rozhovoru pro časopis GQ tenistka rozebrala nejen zmíněný incident, ale i vlastní pohled na rasismus ve Spojených státech a zabrousila i na téma nedávného zvolení soudce Bretta Cavanaugha do Nejvyššího soudu.

Časopis GQ se letos rozhodně nebál zamíchat s tradicemi, a to je jenom dobře! Dočkáme se v budoucnu i českého výherce v této prestižní anketě? My rozhodně doufáme, že ano!

 

Zdroj: GQ, Instagram, ESPN

Rozhovor s Monkey Business o nové desce a kosmetických problémech

Články, které by tě mohly zajímat