Reklama

WILL SMITH pozval na rande robotku SOPHIU. A zadělal si na pořádný trapas!

Will Smith

barborak

Sdílej 0 / 

To, jak jde vývoj umělé inteligence neuvěřitelně dopředu, dokazuje Sophia. Robotka, která jako první dostala občanství v Saudské Arábii. A nyni se navíc setkala i se slavnou osobností.

Sophii vyvinula společnost Hanson Robotic. Robotická žena je schopna lehčí konverzace a její náplní je jezdit po světě a představovat se na všemožných konferencích. Zúčastnila se například Světového ekonomického fóra a Globálního summitu nazvaného „Vše pro dobro“, kde vyslovila své přání o celosvětovém míru. „Je to vyvíjející se geniální stroj. Časem její rostoucí inteligence a pozoruhodný příběh okouzlí svět a spojí lidi bez ohledu na věk, pohlaví a kulturu,“ chlubí se Hanson Robotic a rovněž uvádí, že cílem společnosti je vytvářet roboty, se kterými si lidé naprosto porozumí.

ČTĚTE TAKÉ: 8 revolučních robotů, kteří lidstvu výrazně usnadní život!

 Jelikož se Sophie stává pomalu nejslavnější robotkou na světě, i herec Will Smith usoudil, že se s ní musí setkat. Sophii pozval na rande a jejich schůzku si i rovnou natočil na kameru. Jak jejich setkání vypadalo? Na to se podívej ve videu. Tohle nebylo příliš podařené rande. Sophia totiž slavnému herci sdělila, aby raději zůstali přáteli. Dokonce se jí ani nelíbil Willův vtip o robotech. No jo, vždycky to prostě nevyjde.

Zdroj: YouTube

6 věcí, na které myslete, pokud máte pocit, že váš život stagnuje

Sdílej 0 / 
Reklama
Poslouchej Evropu 2 v mobilu

Mobilní appka je ke stažení zdarma.